ÜRETİM

Şah Radyatör 1999 yılından beri kendi tecrübelerini gelişen teknoloji ile birleştirerek radyatör, yağ soğutucu, intercooler, aftercooler, klima, kalorifer, evaporatör, eşanjör, röterdar üretiminde Ankara’nın en seçkin firmalarından biri olmuştur.

Müşteri memnuniyetini herşeyden önde tutan firmamızın öncelikli amacı ürünlerinizin kalitesinden hiçbir şekilde ödün vermemektir. Bu vizyon ve misyon ile hareket eden firmamız her geçen gün kalitesi daha yüksek ürünler üretmeye devam etmektedir.

Radyatör üretiminde kaliteli ürünler sunmamızın yanı sıra firmamızın seçilme nedenleri arasında 5000 m2’lik Ankara Ostim Organize Sanayii Bölgesi’nde yer alan fabrikamız, üretim maliyetlerini düşürme odaklı çalışması da yer almaktadır. Tüm bunlara ek olarak, sunduğumuz hizmetlerin hızlı ve pratik bir şekilde yürütülmesi siz değerli müşterilerimize her zaman destek sağlamaktadır.

Üretimi yapılan iş makinası radyatör, yağ soğutucu, intercooler, aftercooler, klima, kalorifer, evaporatör, eşanjör, röterdar markaları;

Caterpillar, Doosan, Hyundai, Jcb, Volvo, Hitachi, Sumıtomo, Mercedes, Man, Scanıa, Atlas, Copco, Daewoo, Liebherr, Fıat Kobelco, Terex,  Fermec, John Deere, New Holland